Nowe możliwości wyboru parkingu

Niezależnie gdzie i w jakim celu lecimy na lotnisko trzeba dojechać a to przeważnie rodzi problem z pozostawieniem samochodu. Jeżeli dojeżdżamy taksówką, to w pewnym sensie problem rozwiązany. Nie jest to jednak rozwiązanie dla każdego, głównie ze względu na koszty, podobnie samochód można przeważnie zostawić na parkingu przy samym lotnisku - są one jednak przeważnie bardzo drogie. Alternatywną stają się prywatne parkingi zlokalizowane w okolicach lotnisk, oferujące w cenie transfer na lotnisko.

Skorzystaj z możliwości

W doborze najkorzystniejszej opcji parkingu pomoże nam wyszukiwarka parkingów parkujilec.pl.

Wyszukiwarka parkingów pozwala niemalże natychmiast zlokalizować najlepsze w danym miejscu parkingi, wraz z towarzyszącą im funkcjonalnościami i infrastrukturą. To bardzo praktyczne i wygodne rozwiązanie, które pozwala na szybkie podjęcie decyzji, ale również z uwzględnieniem wszelkich udogodnień i dostępnych opcji.

parkuj i leć

Wyszukiwarka daje również możliwość porównania cen parkingów zgromadzonych w systemie, a co za tym idzie można również porównać zależności między ofertami i sprawdzić stosunek jakości do ceny, przy czym oferowane w systemie parkingi są dostępne w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Wyszukiwarka parkujilec.pl  zostałą stworzona z myślą o osobach które dużo podróżują, często z różnych miejsc. Pozwala zaoszczędzić najcenniejszego towaru na świecie - czasu, posiada także program lojalnościowy obniżający koszty dla stałych klientów portalu.

Jak korzystać?

Skorzystanie z wyszukiwarki parkingów parkujilec.pl jest wygodne. W specjalnie wyznaczonym miejscu należy wprowadzić lotnisko, z którego planowany jest wylot. W kolejnym kroku system prosi o podanie daty przyjazdu i wyjazdu. Po umieszczeniu tych wszystkich informacji wystarczy kliknąć przycisk „szukaj” i w ciągu kilku sekund pojawiają się dostępne możliwości.

parkingi

Obecnie w systemie znajduje się sześć Polskich lotnisk, zespół prakujilec.pl stale jednak rozbudowuje ofertę.

Co bardzo ważne i jednocześnie bardzo przydatne, pojawiają się nie tylko adresy i nazwy dostępnych parkingów, ale również wiele innych informacji, które pomagają podjąć decyzję. Wśród tych informacji znaleźć można takie, jak kwestia ubezpieczenia pozostawionego pojazdu, monitoring czy cena parkingu. Taki zestaw informacji pomaga w przeanalizowaniu oferty i podjęciu najlepszej decyzji. Jednocześnie, wiadomo czego w danym miejscu się spodziewać i na co można liczyć.

Ważne jest również to, że wyszukiwarka daje też możliwość zarezerwowania wybranego miejsca parkingowego. Wystarczy kliknąć przycisk „rezerwuj”, by jedno z miejsc zostało przypisane do zainteresowanego klienta. Oczywiście, musi być ono z góry opłacone, a wygenerowany bilet parkingowy jest potwierdzeniem rezerwacji. W razie wątpliwości można też kliknąć przycisk „zamów rozmowę”, by uzyskać więcej szczegółowych informacji.

Zalety tego rozwiązania

Dzięki parkujilec.pl  szybko i prosto zarezerwujesz sobie miejsce na parkingu w pobliżu lotniska, a Twoja podróż będzie znacznie mniej nerwowa i stresująca. Rezerwacja gwarantuje miejsce dla Twojego auta, a to już spore udogodnienie. Bardzo ważne jest również to, że można zapoznać się z istotnymi informacjami na temat danego parkingu.

Dodatkowe informacje dotyczą płatności i zabezpieczenia parkingu. Czy jest dostępna na terenie parkingu płatność elektroniczna czy wyłącznie gotówkowa. Jak wygląda zabezpieczenie tego miejsca – czy jest ogrodzenie, monitoring lub ubezpieczenie. Informacje ułatwiają podjęcie decyzji i dokonanie wyboru, więc warto je skrupulatnie przeanalizować.

Zapraszamy do zapoznania się z wyszukiwarką parkujilec.pl

 

Materiał zewnętrzny