Biuro podróży Matimpex Travel

Letni urlop wcale nie musi ograniczać się do wyjazdu na tropikalną wyspę i spędzania czasu nad brzegiem hotelowego basenu. Coraz większą popularnością wśród Polaków cieszą się tak zwane city-breaki czyli krótkie wypady do europejskich stolic, gdzie łatwo i szybko można dotrzeć samolotem. W wyjazdach tego typu specjalizuje się poznańskie biuro podróży Matimpex Travel.

Wieloletnie doświadczenie to gwarancja najwyższej jakości usług

Biuro Matimpex Travel działa na polskim rynku usług turystycznych już od ponad 25 lat. Oznacza to, że było jednym z pierwszych prywatnych biur podróży w kraju. W ciągu całej swojej działalności firma obsłużyła tysiące klientów, którzy wracają z wyjazdów z pięknymi wspomnieniami i co roku decydują się na ponowne skorzystanie z oferty zaufanego biura. Lata doświadczenia w branży oraz praktyczna znajomość rynku turystycznego sprawiają, że Matimpex Travel jest w stanie zaoferować swoim gościom atrakcyjne ceny wyjazdów połączone z wysokim standardem obsługi.

Liczne wyróżnienia branżowe

Najlepszym potwierdzeniem na to, że Matimpex dba o poziom swojej pracy są nagrody przyznane dla biura. W roku 2004 był to znak „Dobre, bo polskie”, którym doceniono świetną organizację wycieczek po Europie Południowej. Trzy lata później biuro mogło poszczycić się zdobyciem certyfikatu „Najlepsze w Polsce” za prowadzenie weekendowych wypadów do różnych stolic Europy. Wyróżnienie to zostało przyznane ponownie w 2011 roku, co pokazuje, że biuro nie zadowala się tylko dawnymi sukcesami, ale wciąż podnosi jakość swoich usług i dba o zadowolenie ufających mu turystów.

Przynależność do organizacji turystycznych

W 1992 roku powstała Wielkopolska Izba Turystyczna, a Matimpex Travel było jednym z jej założycieli. Biuro do dziś pozostaje jej członkiem i aktywnie działa na rzecz rozwoju turystyki. Należy również do Polskiego Związku Organizatorów Turystyki. Członkostwo w tej organizacji oznacza, że Matimpex przywiązuje dużą wagę do sytuacji rynku turystycznego w Polsce, stara się o wypracowanie jasnych zasad rządzących oferowaniem usług tego typu i utrzymuje wysoki standard obsługi klienta. Należy również podkreślić, że biuro jest wpisane do rejestru biur turystycznych i posiada niezbędne zezwolenia i ubezpieczenia obejmujące organizowanie wypoczynku. W sezonie letnim w mediach często pojawiają się doniesienia o tym, że grupa polskich turystów ma problem z powrotem do domu z powodu bankructwa biura podróży. Klienci Matimpex Travel nie muszą bać się takiego scenariusza. W przypadku jakichkolwiek problemów polisa ubezpieczeniowa pokrywa koszty powrotu turystów do kraju i jest gwarancją wypłacalności.

Szeroki wachlarz kierunków podróży

Weekendowe city-breaki są jednym z wyróżników oferty biura Matimpex Travel. Jest to doskonała oferta dla osób, które nie mogą pozwolić sobie na dłuższy urlop z powodu obowiązków rodzinnych lub służbowych. Nawet tak krótki wypad daje możliwość poznania nowego miejsca i zwiedzenia najciekawszych atrakcji turystycznych. Wśród kierunków oferowanych przez biuro znajduje się między innymi Londyn, Paryż, Rzym, Amsterdam, Lizbona, Madryt i Ateny. Odwiedzenie tych europejskich stolic stanowi marzenie niejednego turysty. Krótszy pobyt w każdym z miejsc sprawia, że podróżowanie staje się bardziej intensywne. Jednocześnie daje możliwość zwiedzenie większej liczby miejsc w ciągu roku – a to wszystko bez wykorzystywania dni urlopowych.

Wycieczki rozpoczynają się na lotniskach największych polskich miast. Istnieje również możliwość wylotu z Berlina – to doskonała propozycja dla mieszkańców zachodniej części Polski. Loty realizowane są na pokładzie linii lotniczych LOT, Ryanair, EasyJet, Wizzair i wielu innych. Na miejscu turyści mogą liczyć na opiekę wykwalifikowanego pilota, który zadba o bezproblemowy przebieg wycieczki. Klienci są kwaterowani w dobrze zlokalizowanych hotelach o wysokim standardzie. Rezerwacja wycieczki jest możliwa przez stronę internetową biura Matimpex Travel, a także za pośrednictwem agentów, których biura można znaleźć w całej Polsce.

http://www.matimpex.pl/