Czym charakteryzuje się dobry parawan plażowy? Na co zwracać uwagę przy jego zakupie?

Co roku, wraz z rozpoczęciem sezonu letniego sprawdzamy, czy nasz sprzęt plażowy jest w dobrym stanie. Nieodzownym elementem jest parawan plażowy. Parawan ochroni nas przed drobinkami piasku i silnym wiatrem, a także przed słońcem. Dzięki niemu zyskamy również trochę prywatności na ruchliwej plaży.

Co roku, wraz z rozpoczęciem sezonu letniego sprawdzamy, czy nasz sprzęt plażowy jest w dobrym stanie. Nieodzownym elementem jest parawan plażowy. Parawan ochroni nas przed drobinkami piasku i silnym wiatrem, a także słońcem. Zyskamy też trochę prywatności na zatłoczonej plaży.

Co jest lepsze: plaża czy góry?

To często pierwsze pytanie, które zadajemy sobie planując letni urlop. Choć jest wiele osób, które lubią aktywny wypoczynek, to po ciężkiej pracy w ciągu roku większość z nas decyduje się na wyjazd nad morze.

Wycieczka na plażę nie wymaga specjalnego sprzętu. Istnieją pewne gadżety, które uprzyjemnią urlop, ale nie są one niezbędne. Jednym z najważniejszych jest oczywiście parawan plażowy.

Jeśli nie planujesz ponownego użycia parawanu, nie ulegaj pokusie kupienia go za bezcen. Warto zainwestować w lepszy parawan wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Kije do parawanów powinny mieć minimalną średnicę 2 cm, a piki nie powinny przekraczać 20 cm. Dzięki temu ekran będzie stabilny nawet przy silnym wietrze. Ważna jest również wysokość parawanu. Nie powinna ona ograniczać naszego pola widzenia, ale jednocześnie pozwalać nam na odrobinę prywatności. Nie zapominajmy również o kolorze. Szczególnie polecane są te jasne, bez wzorów, ponieważ pięknie odbijają słońce i wyglądają bardzo przyjemnie.

Parawan plażowy

Wykorzystaj parawan plażowy do promocji swojej marki

Parawan plażowy to nieodłączny element lata. Pozwalają nam odgrodzić się od reszty świata i chronią przed wiatrem. Zapewniają trochę cienia i chronią nas przed niepożądanym nawiewaniem piasku. Nad polskim morzem można zobaczyć wiele parawanów ustawionych latem. Nie wiadomo, czy jest to dobra praktyka. Jest to częsty sposób ludzi na "zarezerwowanie" dla siebie przestrzeni, z której później nie korzystają. Dzięki takim praktykom łatwo jest wypromować swoją markę. Zwłaszcza jeśli parawan plażowy wyróżnia się stylowym designem lub zabawną grafiką.

Klienci otrzymują parawany jako gratis

Jak w prosty sposób wypromować swoją markę Świetnym pomysłem jest oferowanie gratisów przy większych zamówieniach. Jest to szczególnie ważne dla nowej firmy. Klienci zawsze będą Cię pamiętać. Każdy lubi zarówno oczekiwane, jak i niespodziewane freebies. Każdy przyniesie ze sobą parawany plażowe, jeśli będą dobrze wykończone. Widać, że nasz produkt nie jest potrzebny. Pamiętaj, aby na produkcie znalazło się nasze logo i wszelkie inne grafiki plażowe związane z naszą marką.

Parawany plażowe jako bonus dla pracowników

Równie skutecznym sposobem na promocję swojej marki jest premia dla pracowników. Warto dać pracownikowi premię, jeśli wykaże się on zaangażowaniem w sprawy firmy. Choć wiele osób zapłaci więcej, to co jeśli zamiast tego podarujemy parawan plażowy? Będzie to duże ułatwienie dla podróżujących. Możemy się promować, dostarczając pracownikom parawany firmowe, które im się podobają. Jeśli nadruk będzie zabawny lub elegancki, ludzie zwrócą na nich większą uwagę. Ważne jest, aby nadruk nie był dla nikogo obraźliwy i był dobrze wykonany.

Parawany na imprezach

Swoją markę możesz promować gdziekolwiek indziej niż na parawanach plażowych. Można je również wykorzystać na każdej imprezie, która odbywa się na plaży lub w plenerze. Do parawanu można dodać leżaki z naszym logo. Parawany są wykorzystywane przez wiele firm do promocji swoich produktów. Istnieje wiele opcji grafik, długości i motywów. Najlepszy parawan powinien mierzyć około 5 metrów długości, a motyw nie powinien odstraszać, lecz przyciągać. Grafika powinna być w subtelnych kolorach i niezbyt duża. Dobrze zaprojektowany ekran to gwarancja sukcesu!