Jak ubrać się do klubu w Katowicach?

Warunkami dobrej imprezy i udanego wyjścia to przede wszystkim dobre towarzystwo, odpowiednie napoje oraz dobry humor. To o czym jednak nie można zapominać to odpowiedni strój. Szykujesz się na wyjście na imprezę do klubu na Śląsku? Nie wiesz, jak najlepiej się przygotować oraz co ubrać do klubu mieszczącego się w Katowicach? Podpowiadamy, co najlepiej nada się na imprezową stylizację oraz czego unikać. 

Jak ubrać się do klubu?

Klub oraz wszelkiego rodzaju imprezy klubowe, nawet te urządzane na powietrzu to miejsca, gdzie w ubiorze można sobie spokojnie pozwolić na nieco więcej fantazji niż na co dzień! To idealna okazja na porzucenie skromnych kreacji, butów na płaskim obcasie lub ograniczeniu się w kolorystyce wybieranych ubrań. Wiele klubów pozwala swoim gościom na puszczenie wodzy wyobraźni i wybraniu ubrań odważniejszych oraz bardziej eleganckich. Kurzy Ci się krótka sukienka lub dawno nieubierana koszula? Klub to miejsce, gdzie te części garderoby świetnie się sprawdzą! Mile widziane są też ubrania ze zdobnymi dodatkami. Możesz bez oporów wybrać się do klubu w bluzce z dekoltem i cekinami lub w cekinowej sukience. 

Ważna jest też wygoda i wybór takiego modelu, który pozwala na swobodne ruchy oraz komfort. Dlatego do klubu nie należy wybierać sukienek, koszul czy marynarek, które ograniczają swobodne poruszanie się oraz będą niewygodne w tańcu. Podstawą udanej imprezy jest przede wszystkim doskonała zabawa, zatem wybierz ubrania, które Ci skutecznie jej nie utrudnią. Szczególnie trzeba na to zwracać uwagę w przypadku obuwia. Źle dobrane buty mogą stać się powodem zepsutej imprezy oraz humoru. 

Listę najlepszych klubów w Katowicach znajdziesz na https://muno.pl/kluby/katowice/

Kolejnym ważnym elementem, szczególnie dla kobiet są dodatki. Pierwszym z nich któremu należy poświęcić uwagę, jest torebka. Najlepiej dobrać mały model, który pomieści najpotrzebniejsze rzeczy, takie jak telefon lub portfel z funduszami i dokumentami. Musi być też poręczna i wygodna w noszeniu. Dla pań, które nie spuszczają z oka w czasie zabawy swoich rzeczy, sprawdzi się kopertówka. Dla tych, które wolą zabawę bez zmartwień polecane są modele na skórzanych paskach lub łańcuszkach. Dzięki nim nie zostawią nieopatrznie torebki oraz nie zgubią jej w tańcu. Ostatnim gorącym trendem jest też nerka. Można ją bez problemu ubrać do klubu, wybrać jednak należy model bardziej elegancki niż sportowy. 

Ubiór do klubu, na co uważać?

Kluby to miejsce, gdzie panują wyznaczone wymagania oraz selekcja. Dzięki temu lokal dba o swój wizerunek i ma większą kontrolę nad tym, jak ten image reprezentują jego goście. W tym celu każdy z nich wprowadza, często restrykcyjne zasady dotyczące ubioru. Bez ich przestrzegania możesz być pewien, że nie zostaniesz wpuszczony na imprezę. Czego unikać, żeby bez problemu dostać się do klubu? Przede wszystkim znaków, logo, emblematów klubów sportowych. Wiele lokali, szczególnie tych, które dbają o luksusowy wizerunek, pozwala jedynie na strój elegancki, wykluczając nawet drobne detale świadczące o sympatii do danej drużyny. Podobnie sytuacja wygląda z dresami i ubraniami o charakterze militarnym. Wystrzegać się należy też klapek, sandałów lub japonek. W wielu klubach niemile widziane są części garderoby z akcentami politycznymi i religijnymi.

Artykuł partnera