Przyczepy kempingowe ERIBA – dlaczego mają status „kultowych”?

​Termin "kultowy" powinien być zarezerwowany tylko dla prawdziwych ikon lub projektów, które zdefiniowały swoje branże. W świecie karawaningu na taki status bez wątpienia zasługują przyczepy kempingowe marki ERIBA, które są obiektem westchnień niejednego fana tej formy podróżowania. Co o tym decyduje? Jaka jest historia marki i jakie modele przyczep znajdziemy w jej aktualnej gamie? Zapraszamy do lektury naszego artykułu.

Ponad sześć dekad historii

Założona w 1957 roku przez Ericha Bachema, marka ERIBA od samego początku stawiała na tworzenie przyczep kempingowych, które byłyby lekkie, łatwe w manewrowaniu i prowadzeniu. Ich pierwszy model, Troll, zadebiutował na rynku rok później, w 1958, wyróżniając się wówczas nowatorskim aerodynamicznym designem i wykonaniem z aluminium. Współczesne modele marki nadal czerpią z tej tradycji m.in. pod kątem stylistyki, ale i bezkompromisowej jakości wykonania.

Kluczowym momentem w historii ERIBY było rozpoczęcie współpracy z Hymerem, inną niemiecką firmą z branży karawaningowej, co pozwoliło ERIBIE na rozwój i osiągnięcie statusu jednego z najbardziej prestiżowych producentów przyczep kempingowych na świecie.

W 1966 roku ERIBA wprowadziła model Triton, będący pierwszą przyczepą kempingową na świecie wyposażoną w toaletę i prysznic. To najlepiej dowodzi, z jak innowacyjną marką mamy do czynienia.

Dla kogo są przyczepy kempingowe ERIBA?

Przyczepy kempingowe marki ERIBA nie należą do najtańszych, co jest świadomym wyborem producenta. Celem jest nie walka o klienta o ograniczonych możliwościach finansowych, ale zdobycie zainteresowania tych, którzy stawiają na wyjątkową jakość wykonania i unikatowy design.

W salonach oferujących przyczepy ERIBA często goszczą klienci, którzy od początku podkreślają, że szukają przyczepy na lata, zapewniającej najwyższy poziom satysfakcji, a w przyszłości również atrakcyjną cenę odsprzedaży. W takich przypadkach zawsze można polecić przyczepy ERIBA.

Wspomnijmy również o tym, że jedną z charakterystycznych cech przyczep ERIBA jest ich niska masa własna, umożliwiająca holowanie przez mniejsze samochody osobowe.

Popularne modele przyczep kempingowych ERIBA

Przez lata swojej działalności marka ERIBA przedstawiła wiele modeli przyczep, które zdobyły status kultowych. Jeśli szukasz przyczepy bezkompromisowej pod kątem jakości wykonania i funkcjonalności, to aktualna oferta ERIBA z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Gama przyczep kempingowych ERIBA obejmuje modele odpowiednie zarówno dla par, jak i dla rodzin, nawet tych większych, co pozwala na idealne dopasowanie przyczepy do indywidualnych potrzeb i preferowanego sposobu uprawiania karawaningu.

Wymieńmy tutaj tylko takie modele jak:

- ERIBA Touring– ikoniczny model niemieckiego producenta, zapewniający komfortowe warunki dla czterech osób, przy masie własnej wynoszącej jedynie 900 kg.

- ERIBA Touring 60 Edition– wyjątkowa edycja opracowana z okazji sześćdziesięciolecia firmy, charakteryzująca się unikatowym malowaniem oraz przestrzenią do spania dla trzech osób.

- ERIBA Touring Rockabilly– edycja z wyjątkową paletą kolorystyczną, która oferuje obszerniejszą przestrzeń mieszkalną i trzy miejsca do spania, przy masie własnej wynoszącej 1300 kg.

- ERIBA Touring Ocean Drive– wersja z niepowtarzalnym, błękitnym malowaniem, z miejscami do spania dla trzech osób.

- ERIBA Feeling– nowoczesna przyczepa, idealna dla rodzin, oferująca do pięciu miejsc sypialnych.

- ERIBA Nova– przyczepa o nowoczesnym designie i masie własnej do 1200 kg, dostępna z trzema miejscami do spania.

Więcej o aktualnej gamie przyczep kempingowych ERIBA przeczytasz w artykule na stronie internetowej https://hymerpoznan.pl/przyczepy-eriba-wielkopolska-zapraszamy-do-hymer-poznan-po-jedna-z-legend-karawaningu/.

Gdzie kupisz przyczepę kempingową ERIBA w Wielkopolsce?

Czołowym dystrybutorem przyczep kempingowych marki ERIBA jest HYMER Poznań, jeden z największych salonów karawaningowych w Polsce, mieszczący się w Sadach koło Poznania. Z jego pełną ofertą zapoznasz się na stronie hymerpoznan.pl.

Artykuł partnera